na-harkivshhy-ni-12-lyudej-pomerly-cherez-neyakisny-j-alkogol
Постраждалі вживали сурогатний алкоголь

У різних населених пунктах Харківської області 22 вересня зареєстрували 19 випадків отруєнь сурогатним алкоголем. Станом на ранок п’ятниці 12 осіб померли. Про це йдеться у повідомленні Держпродспоживслужби в Харківщини.

Зокрема, у Вовчанському районі отруїлись 10 осіб, 8 – померли. Алкогольні напої постраждалі придбали на розлив у магазині «Мрія» в селі Охримівка.

В Ізюмському районі отруїлися четверо громадян, які вживали алкоголь на розлив у магазині села Іванчуківка, двоє – померли, один постраждалий втратив зір, один – перебуває в задовільному стані в лікарні.

У Харківському районі отруїлися троє мешканців села Кутузівка, двоє – померли. Один з постраждалих перебуває на лікуванні у Харківській обласній клінічній лікарні.

У Харкові за медичною допомогою звернулись дві людини: одна – перебуває на лікуванні в Харківській міській клінічній лікарні, інша – відмовилась від лікування.

Ситуація перебуває на контролі Держпродспоживслужби, яка попросила доручити центральним органам виконавчої влади, обласним державним адміністраціям вжити невідкладних заходів щодо посилення боротьби з незаконним виробництвом та обігом харчових продуктів, зокрема  алкогольних напоїв.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ