На Харківщині підстрелили дитину
На Харківщині підстрелили дитину

У селі Городне Краснокутського району Харківської області 12-річний Денис Апарін дістав поранення, коли рибалив на місцевому ставку. Охоронець ставка «Городнянський» без попередження вистрілив у хлопця, ймовірно, з пневматичної рушниці. Про це журналісту видання Інформаційний Акцент повідомила мати хлопця.

Хлопець пішов порибалити на місцевий ставок, де в нього без будь-якого попередження вистрілив охоронець ставка. Згодом чоловік, погрожуючи електрошокером, наказав підлітку лізти у воду. Коли той відмовився це робити, охоронець забрав вудки і наказав йти геть, погрожуючи спустити на нього собак. Наступного дня мати хлопця взялася самотужки з’ясувати в охоронця ставка причину такої жорстокої і неадекватної поведінки. Охоронець її також прогнав, знову погрожуючи спустити собак.

Жінка відвезла сина до лікарні, де рентген засвідчив наявність двох предметів округлої форми в області грудної клітини. Наряд міліції, який прибув на місце, склав акт про поранення. Проте згодом на мати почали тиснути представники Краснокутського районного відділу міліції, аби вона не роздмухувала цю справу далі. Нині хлопчика переведено до хірургічного відділення Харківської обласної дитячої лікарні, де він очікує на операцію.

За інформацією місцевих мешканців, тутешні водойми належать представникам харківської прокуратури. Нині опікуватись цією справою погодився народний депутат Юрій Бублик «Очевидно, що власники ставку намагаються спустити цю справу на гальмах, аби вона не набула широкого розголосу і злочинці не були притягнуті до відповідальності. Цей випадок вражає своєю зухвалістю. Очевидці стрілянини з місцевих мешканців бояться давати показання, бо таємничі власники ставку нібито мають якесь відношення до представників прокуратури. Справа перебуватиме під моїм особистим контролем, а правниче супроводження здійснюватиме юридична служба Харківської «Свободи», – повідомив парламентар.

Нагадаємо, це вже друга схожа історія зі стріляниною у дітей. Як повідомляв Інформаційний Акцент, 15 червня охоронець розкішного маєтку в Козині, що належить колишньому заступнику директора «Укрспецекспорту» Георгію Мазурову, вистрілив у дитину дробом, щоб не дати їй купатися на пляжі поруч із котеджем.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ