Вибори на Донбасі
На Херсонщині припинили роботу 16 виборчих дільниць через «замінування»

У Херсонській області 17 липня зранку кількість замінованих виборчих дільниць зросла до 15. Про це повідомляють в облдержадміністрації. За даними Нацполіції, анонім  «замінував» 16 ділянок, передає Укрінформ.

«Надійшла інформація про «мінування» (в Корабельному і Білозерському районах) 15 виборчих дільниць», – зазначили в ОДА.

Усі повідомлення про замінування невідомі особи передавали анонімно по телефону в оперативне чергове Головне управління Національної поліції в області.

Із зазначених 15 замінованих ділянок на Корабельний район припадають 11 ділянок, інші – на Білозерський район.

Робота замінованих ділянок була припинена. Виборців і членів виборчих комісій евакуювали. Вибухотехніки та кінологи шукали в приміщеннях дільниць і на прилеглій території вибухові пристрої.

Після перевірки правоохоронців дільниці відновили свою роботу.

«Сьогодні о 07.54 на телефон «102» надійшло повідомлення про «мінування» п’яти херсонських шкіл, де розміщені виборчі дільниці. Згодом надійшов другий дзвінок про «мінування» однієї з виборчих дільниць у смт. Білозерка. Загалом по м. Херсону та смт. Білозерка спеціалісти-вибухотехніки та кінологи обстежили 16 виборчих дільниць, але жодних вибухових пристроїв там не виявили. Наразі усі ці дільниці працюють. Більше повідомлень про мінування приміщень, де знаходяться виборчі дільниці, не надходило», – розповіли у Нацполіції Херсонщини.

Як відомо, у семи одномандатних виборчих округах – № 23, 27, 85, 114, 151, 183, 206 – 17 липня проходять проміжні вибори народних депутатів України. Своїх представників у Верховну Раду обиратимуть у Волинській області (смт. Маневичі), Дніпрі, Івано-Франківській області (Калуш), Луганській області (смт. Станиця Луганська,  фактичний центр – смт. Біловодськ), Полтавській області (Лохвиця), Херсоні та Чернігові.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ