Володимир МайборосЗаступник начальника управління організаційно-аналітичного забезпечення національної поліції Чернівецької області Володимир Майборос виявився поплічником бойовиків «ДНР», повідомляє Четверта влада.

За даними видання, навесні 2014 року він був начальником Волноваського райвідділу міліції Донецької області.

В Мережі є відео, де він заявляє, що міліція патрулює місто разом з «народним ополченням», яке згодом перетворилося на терористичну «ДНР».

«Вони (сепаратисти, – ред.) патрулюють спільно з працівниками міліції. І жодних у нас розбіжностей з цими новими організаціями нема», – говорив тоді Майборос.

На іншому відео з того ж круглого столу, в якому брали участь представники місцевої влади, міліції та сепаратистів, один із лідерів бойовиків закликав замість українських прапорів на адміністративних будівлях вивішувати російські та говорив, що виступає за «федеративну республіку».

Ці слова не викликали протесту з боку міліцейського керівництва.

У березні 2014 року, коли Майборос був начальником міліції у Волновасі, його підлеглі разом із сепаратистами блокували колону українських військових, яка їхала до кордону з Росією. Міліціонери заблокували її своєю машиною, поруч стояли бойовики з російськими прапорами. Згодом військові змушені були розгортати колону та їхати назад.

В ГУ Нацполіції у Чернівецькій області пообіцяли провести службове розслідування за фактами діяльності Майбороса.

Читайте: Сепаратист Шевцов очолив поліцію Вінничини за підтримки Банкової

БЕЗ КОМЕНТАРІВ