Особовий склад центрального апарату Міноборони перевірять на поліграфі
Особовий склад центрального апарату Міноборони перевірять на поліграфі

Керівний склад Міністерства оборони України пройде переатестацію. Про це написав керівник відомства Степан Полторак на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, переатестація торкнеться всього особового складу центрального апарату Міноборони.

«В рамках реформування пройде оптимізація чисельності особового складу міністерства на 200 осіб, окрім цього, буде переформатовано функціональні обов’язки та усунуто функції виконавців, що дублюються, а також значно збільшено рівень відповідальності керівників за ухвалені рішення», – уточнив Полторак.

Крім того, за його словами, керівний склад підрозділів пройде перевірку на поліграфі.

Раніше міністр оборони скасував 138 наказів, які гальмують реформи. Також Полторак представив в штаб-квартирі НАТО план реформування ЗСУ до 2020 року. Тоді міністр зауважив, що має бути реалізований «принцип громадянського контролю над ЗСУ».

«Міністр оборони – цивільна особа, вдосконалена нормативно-правова база з питань забезпечення безпеки та оборони держави, досягнутий чіткий розподіл функцій та завдань шляхом вдосконалення структури та чисельності центрального апарату, чітко відомо, хто і чим має займатися», – сказав Полторак.

Щодо реформування Генштабу, то, за його словами, заплановано перехід до стандартів НАТО в організації планування та управління військами.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ