Росія перекидає війська на захід для протистояння НАТО
Росія перекидає війська на захід для протистояння НАТО

Росія будує поруч з Україною ще одну військову базу, яка є продовженням ланцюга військових об’єктів уздовж західного кордону РФ, що став головним в очах Кремля в протистоянні з НАТО. Про це повідомляє Reuters.

Кореспондент, який відвідав місто Клинці Брянської області на заході Росії (близько 50 км від кордону з Україною) бачив тимчасовий військовий табір, велику кількість військовослужбовців, які щойно прибули, і військову техніку.

Двоє солдатів у камуфляжній формі на блокпосту посеред лісу наказали репортерові йти геть, сказавши, що вони охороняють «спеціальний військовий об’єкт».

Російське міністерство оборони офіційно не визнало перекидання військ у Клинці, але чиновник місцевої адміністрації сказав, що місто було обрано як місце дислокації нової дивізії, тож, туди вже прибули близько 240 військових.

Місцевий чиновник зазначив, що війська з мотострілецької дивізії почали прибувати в місто 30 травня. Їх перекинули з Єкатеринбурга – за приблизно 2000 кілометрів на схід від Клинців.

Війська направили в місто на виконання рішення міністра оборони РФ Сєрґєя Шойгу про створення трьох нових дивізій.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Кремль посилює угруповання своїх військ на західних кордонах РФ. Команда дослідників InformNapalm дійшла висновку, що Росія розгортає вздовж білоруського кордону нові військові бази, вибудовуючи таким чином свою лінію оборони на шляху з Москви до Мінська для підстраховки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ