3ea589c-------
Кримські пляжі, на яких до окупації ніде було яблуку впасти, тепер порожні

Третій після анексії курортний сезон стартував у Криму. Як і в попередні роки, він ризикує обернутися провалом, пише Сегодня.

Попри дефіцит туристів, окупаційна влада задекларувала бажання «побити в цьому році всі рекорди». За словами «голови» кримського парламенту Владіміра Константінова, за рік у Криму розраховують прийняти близько 7 мільйонів туристів. Цифра захмарна, адже навіть у найкращі роки півострів приймав не більше 6,1 млн. (2012-го). А після анексії ці показники різко впали: тільки за офіційними даними РФ, 2014-го в АРК побували 4 мільйона туристів, 2015-го – 4,6 млн. Утім, багато експертів називають цифри перебільшеними – за неофіційними підрахунками, туристів було не більше 2 млн.

8be73cb----------8eae8a5------Цього року історія має всі шанси повторитися. Самі кримські мешканці називають план у 7 мільйонів туристів нездійсненним. Користувачі соцмереж вже щосили діляться фотографіями колись популярних курортів, які нині порожні: зарослий травою знаменитий пляж Коктебеля, безлюдні набережні в Береговому та Саках, закриті ресторани і бари в Щолкіному, а також колишній дитячий пляж у Євпаторії, який днями закатали бетоном і перетворили на стоянку.

376bc07---------cf2bf30----------Крім того і місцеві, і гості півострова скаржаться на ціни. До прикладу, у Севастополі кілограм салатних помідорів коштує близько 250 руб. (94 грн.), полуниця по 220 руб. (83 грн.), черешня – 270 руб. (102 грн.), абрикоси – від 350 руб. (132 грн.).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ