У Криму пропонують платний захист від медуз
У Криму пропонують платний захист від медуз

Винахідливі мешканці Євпаторії знайшли спосіб заробити, попри мертвий пляжний сезон. Поодиноким туристам пропонують заплатити за… захист від медуз, повідомляють Новини Криму.

Зазначається, що більшість пляжів в Євпаторії досі не готові до курортного сезону. За даними міської влади, всього в Євпаторії діють 102 пляжі, 53 з яких – загальнодоступні, 35 – дитячі та 14 – лікувальні. За інформацією чиновників, лише 39 пляжів отримали висновок про готовність від санітарної служби, ще 10 – в роботі.

Зі слів заступника голови адміністрації міста Валерія Батюка, серед порушень, що стосуються туристичного сезону, є і спроби стягнення плати за вхід на пляж, прокат маломірних суден без дозвільних документів, розміщення об’єктів, не зазначених у генплані. При цьому вказано, що під комерційні послуги повинно відводитися не більше 30% пляжної території.

«Доходить до крайнощів: підприємці намагаються заробити на всьому – беруть гроші за користування роздягальнями, ногомийками і навіть за захист від медуз», – поскаржилися в управлінні муніципального контролю.

Нагадаємо, раніше нелегітимний «голова» Криму Сєргєй Аксьонов обмежив доступ до води. Більше того, на окупованому півострові навіть призначили нового «міністра туризму», аби воскресити мертвий сезон.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ