6-800x533
Рішення Київради про обмеження торгівлі спиртним є незаконнім, вважають у київському відділенні АМКУ

Київське обласне регіональне відділення Антимонопольного комітету подає позов до Господарського суду Києва на столичну міськраду через рішення про заборону продажу алкоголю вночі, пише ЛІГА.net.

Голова київського відділення АМКУ Олексій Хмельницький стверджує, що перед голосуванням проект рішення потрібно було узгодити з комітетом. Він також посилається на два рішення Вищого адміністративного суду України, який визнав незаконними подібні обмеження, які вже діють в деяких містах країни.

Київ дійсно не може обмежувати продаж алкоголю в нічний час доби, визнає і депутат міськради від БПП і співавтор проекту про заборону Владислав Михайленко. Але, за його словами, підприємці можуть добровільно відмовитися від продажу спиртного вночі, як це сталося в інших містах. Деякі бізнесмени готові піти на такий крок.

Однак не всі на таке погодяться, прогнозує директор Української торговельної асоціації Ігор Кишко. Можливість придбати спиртне може стати додатковою перевагою в очах покупців.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Київська міська рада ухвалила рішення про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об’єктах торгівлі в столиці.

До слова, згідно з даними Нацполіції, близько половини всіх тяжких злочинів в столиці скоюють особи в стані алкогольного сп’яніння.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ