11
Злочинна організація діяла на Київщині з березня 2015 року по червень 2016 року

У Київській області знешкоджена група сутенерів. Про це повідомили у пре-службі прокуратури Київської області.

Обласна прокуратура спільно з працівниками Слідчого управління Головного управління Національної поліції в Київській області та Управлінням боротьби із злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, виявили і знешкодили злочинну організацію у складі 7 осіб, які займалися сутенерством.

Ця злочинна організація діяла на Київщині з березня 2015 року по червень 2016 року. Вони організовували та утримували місця розпусти з надання сексуальних послуг за грошову винагороду.

Зловмисників затримали за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст.255 (створення злочинної організації), ч.3 ст.303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією), ч.2 ст.302 (створення або утримання місць розпусти і звідництво) Кримінального кодексу України. За скоєння вказаних кримінальних правопорушень їм загрожує ув’язнення терміном до 10 років.

Під час обшуку правоохоронці виявили та вилучили грошові кошти, речовини, схожі на наркотики, а також зброю.

2

3Проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення всіх обставин кримінального правопорушення, а також вирішується питання щодо обрання затриманим запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування триває.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ