Батько знайшов дитину у їдальні. Вона була прив’язана до стільця
Батько знайшов дитину у їдальні. Вона була прив’язана до стільця

У санаторії «Орлятко», що у місті Ворзель на Київщині, медперсонал прив’язував до стільця і обливав водою 8-річну гіперактивну дитину. Про це на сторінці у Facebook повідомив батько дівчинки Андрій Наливайко.

Подія сталася 11 серпня. Батько усе бачив на власні очі та навіть зробив кілька фото.

«Діти відпочивають у Ворзелі. Санаторій «Орлятко». Психоневрологічний. У старшої гіперактивність. Сьогодні об 11:08 мені подзвонила молодша донька: «Тато, приїзди терміново! Щось із Катею!», був там за півгодини», – написав Наливайко.

134Батько знайшов дитину у їдальні. Вона була прив’язана до стільця, побита і мокра від того, що її обливали водою.

«Дитина прив’язана, обличчя розцарапане, руки в синцях, мокра (її обливали водою). Я відв’язав дитину і повіз додому. Не знаю, що робити», –  написав Наливайко та додав, що коли він шукав доньку, то йому перешкоджав персонал.

«Телефонувала начмед. Вибачалася. Каже, що збирає з персоналу пояснювальні. І що такі міри були ухвалені, щоби дитина не зашкодила собі. Типу це перший випадок за весь її термін перебування на посаді», – написав Наливайко.

Він також додав, що їздив з дитиною до «Охматдиту», де зафіксували побої. Батько зазначив, що писатиме заяву до Ірпінського РУВС.

Водночас, у Департаменті охорони здоров’я КМДА, у чиєму підпорядкуванні перебуває санаторій, пообіцяли розібратися.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ