290415_pogega
19 червня рятувальники гасили пожежі на двох полігонах твердих побутових відходів

Чергове загоряння на сміттєзвалищах у Львівській області: 19 червня рятувальники гасили пожежі на двох полігонах твердих побутових відходів. Про це повідомили у департаменті цивільного захисту Львівської ОДА.

Рятувальний підрозділ ліквідував пожежу на площі 450 кв. м на міському сміттєзвалищі у місті Рудки Самбірського району, що належить Рудківській міській раді.

Іще один пожежний підрозділ залучали до гасіння пожежі на площі 100 кв. м на міському сміттєзвалищі міста Стрий, яке належить Стрийському комбінату комунальних послуг.

У ГУ ДСНС у Львівській області поінформували, що 19 червня нових осередків пожежі на території Грибовицького сміттєзвалища біля Львова не зафіксовано. Пошуки зниклого 30 травня комунальника та роботи із засипання поверхні полігону твердих відходів ґрунтом не проводились.

Нагадаємо, 30 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі спалахнула масштабна пожежа. Після завершення гасіння під час збору пожежно-технічного обладнання стався зсув сміття, під який потрапили троє рятувальників та еколог Львівського комунального підприємства «Збиранка».

31 травня трьох рятувальників знайшли мертвими. Тіло комунальника досі не знайшли.

7 червня на звалищі знову виникла пожежа, було кілька вогнищ горіння і тління. 10 червня пожежу ліквідували.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ