Військові підірвалися на мінах терористів
Військові підірвалися на мінах терористів

БМП з українськими військовими підірвалася на вибуховому пристрої в Луганській області. Про це повідомила прес-служба керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля.

«У с. Кряківка Новоайдарського району БМП наїхала на вибуховий пристрій, який на дорозі встановили терористи. Двоє військових отримали важкі поранення», – йдеться в повідомленні. Москаль також повідомив, що троє бійців АТО зазнали тяжких поранень під час обстрілів.

«16 червня в 17:00 на дорозі Трьохізбенка-Лобачова терористи обстріляли співробітників батальйону МВС. В результаті троє військовослужбовців з важкими вогнепальними пораненнями були доправлені в лікарню. Співробітники батальйону «Золоті ворота» дали гідну відсіч, в результаті чого ДРГ відступила», – зазначив він.

За словами очільника області, бойовики вночі обстріляли з «Градів» Троїцьке. Там загорілися будинки і фермерське господарство.  А в Новотошківському районі місцевий житель підірвався на розтяжці, яку ДРГ встановили біля криниці.

Москаль звернувся до голів СБУ та МВС з проханням посилити оперативно-розшукові заходи щодо попередження диверсійно-розвідувальних груп, які останнім часом активізували свою роботу на території Луганської області.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ