лайнер А321
Літак, що слідував рейсом у Петербург із Шарм-ель-Шейху, розбився на півночі Синаю

На місці катастрофи російського пасажирського літака авіакомпанії «Когалимавіа» знайдені елементи, що не належать до конструкції повітряного судна. У той же час, офіційно інформація про знахідку не підтверджується.

Співрозмовник агентства заявив, що непізнані елементи вже направлені на експертизу. «Експерти виявили в зоні катастрофи елементи, що не належать до конструкції літака», – сказало джерело. – Вони направлені на експертизу». Раніше інформоване джерело в Каїрі повідомило, що «моменту зникнення лайнера з екранів радарів на записі передують нехарактерні для штатного польоту звуки».

Разом з тим джерело телеканалу NBC в держструктурах США раніше заявило, що над Синайським півостровом був зафіксований тепловий спалах в момент катастрофи російського пасажирського літака. Він може свідчити про вибух на борту A321: або бомби, або паливного бака, пояснив співрозмовник. Пізніше джерело телеканалу ABC в Пентаґоні зазначило: якщо спалахи пов’язані з літаком, то це може говорити про те, що щось сталося в повітрі або при зіткненні літака із землею. Разом з тим він зазначив, що в районі катастрофи спостерігаються бойові зіткнення з ісламістами, тому зафіксовані теплові спалахи могли не мати відношення до катастрофи літака. Крім того, за словами джерела в Пентаґоні, навряд чи причиною аварії був ракетний удар, оскільки супутник не зафіксував відповідних слідів.

Раніше джерело телеканалу NBC в держструктурах США заявило, що спалах над Синайським півостровом може свідчити про вибух на борту A321: або бомби, або паливного бака. Крім того, експерти американського аналітичного агентства Stratfor вважають, що найбільш імовірною причиною катастрофи російського пасажирського літака в Єгипті стало пронесення вибухового пристрою на борт.

Нагадаємо, літак, що слідував рейсом KGL9268 у Петербург із Шарм-ель-Шейху, розбився незабаром після вильоту на півночі єгипетського півострова Синай. На борту літака перебували 224 людини – 217 пасажирів, зокрема, 25 дітей, і сім членів екіпажу. Всі вони загинули. Майже всі загиблі – росіяни. Також на борту було четверо громадян України та один пасажир з Білорусі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ