528341_20150811092630
Війська Південної Кореї на кордоні з КНДР у повній бойовій готовності

Підрозділи збройних сил Республіки Корея, дислоковані в районі кордону з КНДР, приведені у стан повної бойової готовності. Про це повідомив 11 серпня агентству Ренхап представник міністерства національної оборони країни, передає ТАСС.

«Відповідний наказ отримано після того, як у понеділок ввечері було ухвалено рішення відновити пропагандистське мовлення на території Північної Кореї», – підкреслило джерело. За його словами, у район військово-демаркаційної лінії спрямовані додаткові підрозділи артилерії, готові у будь-який момент нанести удар по джерелу провокацій, а південнокорейська розвідка пильно стежить за будь-якими пересуваннями військ КНДР.

Представник Міноборони наголосив, що у південнокорейських військових є наказ відкривати вогонь у відповідь, якщо супротивник обстрілюватиме розташовані на кордоні гучномовці. Він також звернувся до жителів прикордонних районів з проханням дотримуватися максимальної обережності.

У понеділок, 10 серпня Південна Корея звинуватила КНДР у встановленні мін, вибух яких поранив двох солдатів Сеула. Південна Корея пригрозила своєму північному сусідові, що Пхеньян заплатить «сувору ціну за свої дії». Командування ООН у Південній Кореї заявило, що КНДР порушила чинну угоду між Пхеньяном і Сеулом про перемир’я. Підкреслюється, що три міни виробництва КНДР, на яких підірвалися двоє військовослужбовців південнокорейської армії, «були встановлені нещодавно».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, войовничий Кім Чен Ин заявив, що готується до війни з Південною Кореєю та США. У цілому, лідер КНДР відомий своїми радикальними методами. Зокрема, у квітні за наказом Кім Чен Ина були страчені четверо музикантів національного оркестру «Инхасу». А в травні 2014 року він наказав отруїти свою рідну тітку – за кілька місяців після того, як Кім стратив її чоловіка Чан Сон Тхека.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ