«Гумконвой» з РФ
24 березня 50-й так званий гуманітарний російський конвой перетнув державний кордон України

На тимчасово окупованих територіях Донбасу особовому складу «гуманітарного конвою» вручатимуть спеціальні лімітовані поштові марки «Спасібо Россіі» та «Спасібо президенту Путіну». Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки Міноборони України. 

Таку акцію запланували військові пропагандисти «ДНР» та «ЛНР».

«У зв’язку із прибуттям до тимчасово окупованих територій Донбасу 50-го «гуманітарного» конвою МНС РФ, російським військовим пропагандистам Центру інформаційного протиборства визначено завдання використати цей факт, як черговий привід для формування у місцевого населення почуття вдячності керівництву Росії за допомогу та підтримку», – йдеться в повідомленні.

Згідно з планом, передбачається випуск поштових марок «Спасібо Россіі» та «Спасібо президенту Путіну», а також вручення їх особовому складу «гуманітарного» конвою керівниками так званих «ЛНР» і «ДНР».

Нагадаємо, 24 березня 50-й так званий гуманітарний російський конвой перетнув державний кордон України.

Колону з 90 КамАЗів сформували сьогодні близько 4 години ранку. У російському відомстві запевняють, що автомобілі завантажені харчами та літературою. Утім, ще жодного разу українським прикордонникам не дозволили ретельно перевірити вміст білих фур. Представники української міжвідомчої групи лише візуально оглянули вантаж.

Як неодноразово зазначали представники української влади та спецслужб, під виглядом «гуманітарних конвоїв» командування РФ доставляє російським солдатам і найманцям паливно-мастильні матеріали, нову техніку, а також озброєння і боєприпаси.

Натомість, до Росії вивозить тіла загиблих в бойових зіткненнях, а також унікальне виробниче обладнання із захоплених районів України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ