перепустка АТО
Прикордонники виявили три партії підроблених документів на контрольних пунктах в смузі безпеки

Прикордонники виявили на контрольних пунктах в смузі безпеки 36 транспортних засобів з неоформленим вантажем та три партії підроблених документів. Про це під час брифінгу повідомив речник Державної прикордонної служби Олег Слободян, передає кореспондент УНН.

«В результаті нарощення системи контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів та вантажів в смузі безпеки вздовж лінії бойових зіткнень за звітний період прикордонники виявили 36 транспортних засобів, які намагались провести вантажі поза контрольними пунктами в’їзду-виїзду без належних супровідних документів загальною вагою понад 100 тон», – зазначив Слободян.

За його словами, на контрольних пунктах в смузі безпеки за цей же період виявлено три партії підроблених документів, зокрема, підроблених перепусток.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, керівництво Донецької обласної військово-цивільної адміністрації планує ініціювати процедуру перетину лінії розмежування в зоні проведення АТО за цивільними паспортами громадянина України та скасувати спецперепустки.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ