shkola
Цьогоріч в україномовні школи в Донецькій області пішло на тисячу першокласників більше, ніж торік

На території Донецької області, підконтрольній українській владі, працюють 325 україномовних шкіл. Про це голова Донецької обладміністрації Павло Жебрівський написав на сторінці в Facebook.

«Мабуть, Путін і в страшному сні не міг собі уявити, якою буде хвиля повернення до своїх українських коренів на Донеччині після його «русской вєсни». В Донецькій області, на території, що контролюється українською владою, повністю українською мовою сьогодні проводять навчання вже 325 загальноосвітніх шкіл. Це майже 60% шкіл», – повідомив він.

Жебрівський зазначив, що до кінця цього навчального року в Донецькій області буде створена ще 21 опорна школа з українською мовою навчання.

«Після адмінреформи кожна новостворена громада матиме таку добре оснащену українську опорну школу. Тому що сьогодні для нас мова – це не тільки феномен культури, це ще й феномен безпеки», – підкреслив він.

Жебрівський також додав, що цьогоріч в україномовні школи в Донецькій області пішло на тисячу першокласників більше, ніж торік.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ