Година Землі
До цієї ініціативи долучаться понад 7000 міст у 178 країнах світу

На планеті 19 березня 2016 року о 20:30 по всьому світу відбудеться Година Землі. Під час акції на 60 хвилин вимикають світло, щоби показати необхідність об’єднаних дій заради майбутнього планети, передає 5 канал.

До цієї ініціативи долучаться понад 7 тисяч міст у 178 країнах світу. Зокрема, й 50 міст України разом зі столицею. Підсвітку планують вимкнути і на відомих пам’ятках архітектури.

Зокрема, в Києві не буде освітлення на Михайлівському та Софійському соборі, Києво-Печерській лаврі, монументі «Батьківщина-Мати», монументі Незалежності, в Одесі – на Театрі опери та балету та Спасо-Преображенському соборі, у Львові – на Соборі Святого Юра й телевежі, а також на замку Любарта у Луцьку.

Серед знакових споруд світу кампанію підтримають Ейфелева вежа, Сіднейська опера, Римський Колізей, «Лондонське око» та багато інших.

Акція «Година Землі» була започаткована у австралійському місті Сідней у 2007 році. Сьогодні подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилися понад 7 тисяч міст у 172 країнах. Мета акції – привернути увагу громадськості до проблеми зміни клімату, вимкнувши світло на одну годину, тим самим демонструючи необхідність об’єднання людей усього світу для боротьби зі зміною клімату.

У цьому році в рамках «Години Землі» в Україні також триває Інтернет-флешмоб «Естафета добрих справ», який закликає людей підтримати «Годину Землі», здійснювати добрі, корисні для планети вчинки, ділитися результатами з іншими та передавати естафету друзям.

Читайте: Бельгійська дизайнерка створила крісло-зарядку для мобільника

БЕЗ КОМЕНТАРІВ