Kryim-Rossiya
Раніше регіони Ліґурія та Венето підтримали резолюцію щодо визнання Криму частиною РФ

Регіональна рада Ломбардії проголосувала за резолюцію «Визнання принципу самовизначення Криму і зняття санкцій з Росії». Про це пише «Європейська правда».

Ініціативу представила права партія «Ліга Півночі». За неї також проголосували депутати партій Forza Italy, «Брати Італії» і руху «5 зірок». Проти були представники Демократичної партії та Громадянського пакту.

Ухвалена резолюція уповноважує раду Ломбардії взаємодіяти з національним урядом задля відновлення діалогу з Росією, зміни європейськими інституціями взаємин з РФ, просувати думку про необхідність скасування санкцій проти РФ, заохочувати італійський уряд засудити політику ЄС щодо невизнання анексії Криму.

Раніше аналогічну за змістом резолюцію ухвалила Регіональна рада ще одного з регіонів Італії – Ліґурії. Крім того, 18 травня регіональна рада північно-східного регіону Італії Венето підтримала резолюцію щодо визнання Криму частиною РФ та з закликом до італійського уряду скасувати санкції проти Росії.

У свою чергу, Міністерство закордонних справ Італії підтвердило позицію своєї країни про невизнання референдуму в Криму 2014 року і продовження санкцій проти Росії до виконання Мінських угод.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ