14 жовтня, на свято Покрови та з нагоди річниці створення Української Повстанської Армії, партії «Свобода», «Правий сектор», Організація українських націоналістів та Конгрес українських націоналістів провели у столиці низку заходів. Як інформує прес-служба «Свободи», в рамках «Маршу Героїв» на Михайлівській площі у Києві відбувся святковий мітинг, у якому взяли участь понад 10 тисяч українців.

Промовці наголошували, що нині Україна відзначає передусім духовну перемогу української нації, багатьох поколінь, які боролися за здобуття держави, і висловлювали сподівання, що єднання правих сил призведе до швидшої перемоги України як над зовнішніми (Росія), так і над внутрішніми («олігархічна диктатура, яка прагне реваншу») ворогами.

Після мітингу розпочався марш до Лук’янівського СІЗО та ізолятора тимчасового тримання (пров. Косогірний, 7). Як зазначили організатори, тут влада без жодних законних підстав утримує новітніх політв’язнів – «учасників російсько-української війни та захисників Конституції».

Учасники скандували: «Разом – до перемоги!», «Свободу політв’язням!», «Один за всіх – і всі за одного!».

Біля ІТТ о 17:00 анонсовано концерт за участі відомих етно-рок-гуртів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ