Грибовицьке смітєзвалище
Грибовицьке сміттєзвалище закрили для прийому сміття з кінця травня, коли там сталася пожежа

Львівська мерія має намір з вересня цього року поновити вивезення сміття на Грибовицьке смітєзвалище. Про це повідомив начальник управління житлового господарства Львівської міськради Юрій Голець, передає Zaxid.net.

Для поновлення вивозу сміття на Грибовицький полігон львівська мерія планує облаштувати спеціальний майданчик, де його спресовуватимуть у т. зв. «сміттєвий камінь» – великі тюки об’ємом в 1 м3. За словами Юрія Гольця, це дозволить у шість разів зменшити загальний об’єм відходів.

Сміттєвим каменем заповнюватимуть та укріплюватимуть місця можливих зсувів на сміттєзвалищі. Це допоможе стабілізувати рухомі ділянки полігону, з чого розпочнуться рекультиваційні роботи в Грибовичах. На ці роботи міськрада уже виділила 10 млн грн.

Нагадаємо, що Грибовицьке сміттєзвалище закрили для прийому сміття з кінця травня, коли там сталася пожежа і масштабний зсув сміття, внаслідок чого загинули чотири людини. Зараз сміття зі Львова вивозять на кілька різних полігонів ТПВ на території області, а також на сміттєспалювальний завод до Києва.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ