Путін
Вже чотири регіони Італії стали на бік господаря Кремля

Регіональна рада італійської Тоскани одностайно проголосувала за резолюцію з проханням до уряду Італії скасувати санкції проти РФ.

Як передає Європейська правда, резолюцію запропонував лідер місцевого осередку євроскептичної правої партії «Ліга Півночі» Мануель Вескові.

Документ зобов’язує Раду «вжити заходів щодо ухвалення будь-яких корисних ініціатив, спрямованих на втілення в Європі взятих на себе зобов’язань, щоби забезпечити подолання санкцій, запроваджених у відповідь на кризу в Україні».

Документ також закликає уряд «продовжувати прихильність до діалогу та міжнародного співробітництва, щоби будувати мости, а не стіни».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, регіональна рада Ломбардії проголосувала за резолюцію «Визнання принципу самовизначення Криму і зняття санкцій з Росії».

Раніше аналогічну за змістом резолюцію ухвалила Регіональна рада ще одного з регіонів Італії – Ліґурії. Крім того, 18 травня регіональна рада північно-східного регіону Італії Венето підтримала резолюцію щодо визнання Криму частиною РФ та з закликом до італійського уряду скасувати санкції проти Росії.

Своєю чергою, Міністерство закордонних справ Італії підтвердило позицію своєї країни про невизнання референдуму в Криму 2014 року і продовження санкцій проти Росії до виконання Мінських угод.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ