harchenko
Шевченківський суд Києва обрав для Харченка запобіжний захід у вигляді домашнього арешту

Суд посадив підозрюваного в хабарництві колишнього в.о. ректора Національного авіаційного університету Володимира Харченка під домашній арешт.  Запобіжний захід для нього обрав Шевченківський суд Києва, передає РБК.

Валерій Харченко перебуватиме під частковим домашнім арештом з 13.00 по 8.00 щодня. Запобіжний захід дійсний до 27 жовтня.

Підозрюваного також зобов’язали одягнути електронний браслет. За першим викликом до слідчого чи в суд Харченко мусить негайно з’явитися, тому він не може залишати місця постійного проживання.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, під час обшуків у квартирі Харченка правоохоронці виявили 5 мільйонів гривень та 9 злитків золота.

Як відомо, електронний браслет ще ніколи не заважав злочинцям утекти. Зокрема, на екс-ректора Національної податкової академії Петра Мельника, якого звинувачували в хабарництві, також одягали спеціальний браслет, який дозволяв відстежувати всі переміщення арештованого. Але він його зняв і зник у невідомому напрямку, після чого знайшовся у США.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ