Росія завдала нових авіаударів у Сирії
Росія завдала нових авіаударів у Сирії

Представник сирійської цивільної оборони заявив, що Росія завдала на другий день авіаудари у північно-західній Сирії, передає The Guardian.

«Російські літаки піднялися зранку в небо і бомбили Джиср-аш-Шуґур. У нас немає жодних повідомлень про жертви», – сказав представник цивільної оборони.  «Вони були спрямовані на північні райони міста, де лише будинки мирних жителів, але перебуває дуже мало людей через інтенсивні авіаудари», – додав він. При цьому ліванський канал, прихильний режиму Асада, окремо повідомив, що російська авіація здійснила 30 нових авіаударів у Сирії.

Добровольці сирійської цивільної оборони повідомили, що в загальній складності в середу загинули від ударів в Хомсі і Хамі близько 40 осіб, зокрема, вісім дітей.

Як повідомляв Інформаційний Акцент,  Росія завдала свого першого авіаудару в Сирії – неподалік від міста Хомс. Раніше цього ж дня Рада федерації РФ дала згоду президенту Росії на використання збройних сил РФ в Сирії. Глава адміністрації президента РФ заявив, що Росія в Сирії використовуватиме ВПС на прохання президента Сирії Башара Асада проти «Ісламської держави». Минулого разу російські сенатори ухвалили схоже рішення у березні 2014 року, після чого Росія анексувала Крим.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ