Ялинка
Ігор Добруцький із «головною ялинкою країни»

На Софійській площі у столиці вже встановили так звану головну ялинку країни – неодмінний радянський атрибут святкування Нового року. Нині працюють над тими гілками, які зламались – накладають їм бандаж. Про це повідомив засновник проекту Folk Ukraine Ігор Добруцький, пише Українська правда.

У понеділок розпочнуть прикрашати ялинку ілюмінацією. Зі слів організатора, на ній буде кілька тисяч вогників. Окрім того, ялинку прикрасять іграшками-смаколиками: цукерками, яблуками, апельсинами, імбирними пряниками. Окрім того, наступного тижня на Софійську та Михайлівську площі завезуть з Івано-Франківська та Вінниччини ще близько 400-500 менших ялинок.

Нагадаємо, Folk Ukraine – це неповторний міжнародний етнокультурний проект, що об’єднує масштабні мистецькі та культурні ініціативи: «Талант Арт», «Парад Вишиванок», «Фестиваль Писанки», «Фестиваль Святого Миколая». Це проекти та фестивалі, які заполонили серця мільйонів українців, і з кожним роком поступово паростками проростають по усьому світу.

Читайте: Новий рік кияни святкуватимуть на Софійській площі

Інформаційний Акцент

  • Разве только (радьянски ) ставили Елки с Великих Карпат для наших детей ? Зачем вы воду мутите – противно – идеотизм !

  • Хиба Ялынки тилки радяни Встанавливали ?(прошу прощения но мы уже доходим до идиотизма)