виборча кампанія
В Україні офіційно розпочалась виборча кампанія

В Україні в суботу, 5 вересня, стартувала виборча кампанія з чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, які відбудуться 25 жовтня, передає УНІАН.

При цьому місцеві вибори не відбудуться на тимчасово окупованих територіях у 125 населених пунктах Донецької області та 146 – Луганської області. Так, у Луганській області вибори не пройдуть, зокрема: в Алчевську, Антрациті, Брянці, Кіровську, Краснодоні, Красному Лучі, Луганську, Первомайську, Стаханові. У Донецькій області – у Горлівці, Донецьку, Єнакієвому, Торезі, Шахтарську. Не почався також виборчий процес виборів депутатів районних рад у Києві – тут вибори призначені на 27 березня 2016 року.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко 4 вересня підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо організації проведення перших виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів». Законом, який Верховна Рада ухвалила 4 вересня, вносяться зміни до статті 14, 24 Закону України «Про місцеві вибори», статті 7 і 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» і викладено низку положень у розділі II «Перехідні положення».

Документом змінюється порядок утворення об’єднаних територіальних громад. Зокрема, об’єднана територіальна громада вважається створеною з дня набрання чинності рішень всіх рад, які ухвалили рішення про добровільне об’єднання, або з моменту набрання чинності рішенням про підтримку добровільного об’єднання територіальних громад на місцевому референдумі за умови відповідності таких рішень висновкам Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласної державної адміністрації. Повноваження призначати перші вибори об’єднаної територіальної громади передані Центральній виборчій комісії.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, місцеві вибори на частині території Донецької області відбудуться 29 листопада – майже на місяць пізніше, ніж в інших областях України.

Читайте: На виборах у Києві переможуть партії з дисциплінованим електоратом, – Active Group

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ