Порошенко і Клімкін
Верховна Рада закликала міжнародну спільноту не визнавати вибори до Держдуми Російської Федерації у Криму

Поінформувати керівництво Росії про неможливість проведення виборів до Державної думи на українській території доручив Президент України Петро Порошенко міністру закордонних справ Павлу Климкіну. Про це повідомив прес-секретар президента Святослав Цеголко на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук.

Як відомо, Верховна Рада України ухвалила заяву до парламентів іноземних держав, парламентським асамблей і міжнародних організацій щодо виборів до Держдуми РФ на території тимчасово окупованого Криму і Севастополя. Відповідний документ підтримали 269 народних депутатів на засіданні парламенту в четвер, 8 вересня.

Народні депутати в своєму зверненні нагадали, що РФ має намір провести в Криму і Севастополі 18 вересня 2016 роки вибори до Держдуми.

У зв’язку з цим український парламент звертається до міжнародного співтовариства з наполегливим проханням утриматися від участі в спостереженні за ходом виборів, а також закликає ні при яких обставинах не визнавати їх результатів.

Верховна Рада також підкреслює, що іноземцям, які поїдуть на окуповану територію для спостереження за незаконними виборами, загрожує кримінальне переслідування за порушення правил в’їзду на тимчасово окуповану територію з метою завдання шкоди національним інтересам України.

Читайте: Вибори в Росії, або назад в СССР – ІноЗМІ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ