Труханів острів
Безпілотник зняв на Трухановому острові палаци з тенісними кортами на місці вирубаного лісу

Активісти ВГО «Автомайдан» опублікували відео з Труханового острова, де замість лісу з’явилися палаци, тенісні корти і футбольні поля, повідомляє УНІАН.

Наголошується, що на острові знаходяться десятки споруд (приватні будинки, розважальні комплекси, ресторани), які побудовані за останні роки і будуються досі в результаті самозахоплення землі або її нецільового використання без дозвільної будівельної документації. «Адже в 2002-му році Київська міська рада своїм рішенням призупинила розгляд справ з надання, оформлення права користування земельними ділянками та погодження місця розташування об’єктів на території Труханового острова до завершення розробки і затвердження проекту детального їх планування. До цього часу проект так і не був створений (хоча на його розробку було виділено 320 тис. грн за курсом 2002-го року), а це означає, що всі будівлі, які з’явилися на острові після 2002-го року 100% не мають необхідної дозвільної будівельної документації!», – зазначили активісти в повідомленні на своєму сайті.

За їх словами, територія Труханового острова є рекреаційною зоною, де будь-які приватні маєтки, які перекривають доступ до берегової лінії, заборонені в принципі. «Після показу нашого відео з Труханового острова на засіданні Київської міської ради 2-го липня, за нашою ініціативою, а точніше Автомайданівців, депутата міськради Олексія Гриценка, була створена тимчасова контрольна комісія (ТКК), завданням якої і буде перевірка законності будівництва всіх об’єктів на Трухановому острові. «Автомайдан» запрошує всіх бажаючих долучатися до ТКК, адже роботи в ній вистачить усім! Повинні перевірити законність всіх об’єктів на острові!», – додали представники організації.

Нагадаємо, мітинги киян проти забудови міського середовища часом перетворюються на запеклі протести й сутички між забудовниками та активістами.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ