продукти харчування
До кінця року ціни на хліб, молоко, м’ясо та яйця зростуть на 5%

Міністерство аграрної політики та продовольства України прогнозує, що за відсутності значних коливань в економіці ціни на хліб, молоко, м’ясо та яйця зростуть на 5%. Про це повідомив на прес-конференції директор Департаменту продовольства Мінагропрому Дмитро Шульмейстер, передає УНІАН.

«На ринку хліба ми очікуємо невелике зростання цін – до 5%», – зазначив чиновник. За його словами, подорожчання хліба буде пов’язано, в першу чергу, з сезонними коливаннями цін. Так само чиновник пояснив й озвучені ним прогнози подорожчання м’яса, молока і яєць у межах 5%. При цьому, за даними відомства, зростання цін на так звані «соціальні» сорти хліба не передбачається.

Нагадаємо, як заявляв міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко, Україна має достатню кількість хліба для внутрішніх потреб, тому до кінця року його подорожчання не буде.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на думку експерта аграрних ринків Ігоря Остапчука, на сьогоднішній день немає жодної передумови для різкого зростання вартості продуктів харчування. Крім того, він вважає, що ціни на базові соціальні товари необґрунтовано завищені.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ