1473082632_47
Узбережжя Азовського моря стане місцем постійної дислокації для підрозділів берегової артилерії та дивізіонів артилерійських катерів

У Бердянську на узбережжі Азовського моря незабаром з’явиться українська військово-морська база. Місто має передати у власність Міністерства оборони земельну ділянку для житлової забудови та комплекс споруд колишнього професійно-технічного училища. Про це повідомив командувач ВМС ЗС України, віце-адмірал Ігор Воронченко, пише Військова панорама.

«Сподіваюся, що незабаром ця територія на північному узбережжі Азовського моря стане місцем постійної дислокації для багатьох підрозділів берегової артилерії та одного-двох дивізіонів артилерійських катерів, – сказав віце-адмірал. – Слід зазначити, що один з батальйонів морської піхоти вже розташований у передмісті Бердянська на території колишньої бази відпочинку».

Після виходу українських військових частин з анексованої території Криму виникла велика проблема із розміщенням та дислокацією підрозділів. Саме тому у спорудах, які планується передати на баланс ВМС, буде обладнано гуртожиток для військовослужбовців-контрактників, адміністративні корпуси та навчально-матеріальну базу.

Крім реконструкції комплексу споруд, коштом Міністерства оборони у спальному районі міста розпочнеться будівництво декількох багатоповерхівок для родин військовослужбовців. А на базі Бердянського державного педагогічного університету планується відкрити військову кафедру з підготовки офіцерського складу для національного флоту.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ