Жебрівський повідомив, що на відновлення окупованого Донбасу потрібно понад 20 мільярдів доларів
Жебрівський повідомив, що на відновлення окупованого Донбасу потрібно понад 20 мільярдів доларів

Очільник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський в ефірі 112 заявив, що на повне відновлення інфраструктури Донбасу необхідно приблизно 20 мільярдів доларів.

«Ціла програма, дорожня карта відновлення інфраструктури Донбасу, і я б сказав не відновлення, а будівництво нової інфраструктури Донбасу у нас є… На відновлення інфраструктури Донбасу потрібно понад 20 мільярдів доларів», − зауважив посадовець.

Також він повідомив, що 2017 року планують роботи з відновлення десяти мостів у області, 23 будинків у Мар’їнці. Крім того, заплановано будівництво 21 школи і модернізація медичних установ.

«На відновлення інфраструктури Донецька область влітку отримала 2,5 мільярдів гривень, гроші тільки почали використовувати, і їх кінцева реалізація відбудеться тільки навесні 2017 року. Від Регіонального фонду розвитку ми отримали 300 мільйонів гривень, які використовуємо на ремонт мостів, доріг, на будівництво лікарні тощо», − наголосив Жебрівський.

Нагадаємо, у червні 2016 року Президент України Петро Порошенко підписав закон про надання понад 3 мільярдів гривень на відновлення постраждалих від російської агресії районів Донецької та Луганської областей.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ