Українська армія
Українська армія

За минулу добу на війні з російським окупантом загинули та отримали поранення двоє українських військових. Про це повідомив речник Міноборони Андрій Лисенко на брифінгу в суботу, передає Українська правда.

«За минулу добу внаслідок активних бойових дій 2 українських військовослужбовців загинули і 2 отримали поранення», – сказав речник.

Лисенко також повідомив, що на Луганському напрямку за минулу добу зафіксовано 12 обстрілів, 4 з них з важкого озброєння. Загострилася ситуація в Попаснянському районі. Обстріли тривали в Станиці Луганській, на її околицях та в Старому Айдарі.

«З огляду на агресивні дії окупантів розведення сил і засобів у Станиці Луганській наразі є неможливим», – констатував представник Міноборони.

На Донецькому напрямку відбулося 3 обстріли, всі з використанням важкого озброєння і всі в різних місцях. Противник порушив режим тиші на Світлодарській дузі та в Авдіївці.

На Маріупольському напрямку відбувся 21 обстріл, 7 з них з важкого озброєння. При цьому мінометні обстріли відбувалися лише в двох місцях – у Красногорівці та Водяному.

«Загалом противник порушує режим тиші по всій лінії фронту. При цьому по всіх основних рубежах українські військові відкривали вогонь у відповідь», – зазначив Лисенко.

Він також повідомив про посилення розвідувальної діяльності ворога: «Противник організував 7 польотів безпілотних літальних апаратів на всіх напрямках».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ