Ігор Сосна
Ігор Сосна

Апеляційний суд міста Києва, увечері 23 листопада, постановив відпустити з-під варти «захисника Конституції», політв’язня Ігоря Сосну під нічний домашній арешт. Клопотання адвоката про скасування найсуворішого запобіжного заходу підтримав, навіть, прокурор Олександр Кузовкін, пояснивши це тим, що зменшилися ризики у справі підозрюваного. Про це повідомив кореспондент видання Інформаційний Акцент.

Під час засідання суду адвокат підозрюваного Сергій Мітюрін наголосив, що за 3 місяці слідство не знайшло жодного доказу причетності Ігоря Сосни до побиття правоохоронців біля Верховної Ради України 31 серпня, ба більше, його причетність до вибуху гранати. Прокурор Кузовкін частково підтримав клопотання адвоката. Він зазначив, що зникла низка ризиків, зокрема виділено в окреме провадження справу про теракт, і там прізвище Сосни не фігурує.

«Впевнений, що він не ухилятиметься від слідства, враховуючи його особу», – заявив процесуальний керівник у справі О.Кузовкін.

«Прошу відпустити мене під домашній арешт, мати не може сама доглядати за батьком. І я єдина дитина в родині», – зазначив Ігор Сосна.

Додамо, що Ігор Сосна навчається на програміста. Його не виключили з навчання й він має змогу відновиться. Окрім цього, 18-річний програміст крім навчання в університеті опікується батьком-інвалідом І групи та допомагає у постачанні українських вояків. Сосну було затримано 31 серпня у зв’язку з подіями біля Верховної Ради України. За словами хлопця, під час сутичок він дійсно був у центрі міста, однак не біля парламенту, а на Майдані Незалежності.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ