Вікторія Шилова
Шилова ніколи не приховувала своїх шовіністичних, проросійських, а також антисемітських поглядів

Кандидатом до Верховної Ради на 27-му окрузі у Дніпрі зареєстрували російську сепаратистку Вікторію Шилову. Відповідне рішення 27 травня 2016 року ухвалила Центральна виборча комісія. Про це повідомляє Gazeta.ua.

Видання називає Шилову єдиною, хто з України «поїхав на з’їзд нацистів у Санкт-Петербурзі».

Шилова раніше працювала тележурналісткою, після чого почала пробувати себе в політиці, однак безуспішно: у 2006 році була кандидатом в депутати від Блоку Павла Лазаренка (№5 у списку), але блок не подолав прохідний бар’єр. Пізніше її виключили з Партії регіонів, а потім – з Радикальної партії Олега Ляшка.

При цьому 2013 року, коли вона була кандидаткою в депутати від «радикалів» у 223-му окрузі, вона заявляла, що нібито є «киянкою» й виступає «проти Партії регіонів».

Шилова ніколи не приховувала своїх шовіністичних, проросійських, а також антисемітських поглядів. Українців і росіян вважає нібито єдиним «народом русичів», УПЦ Київського патріархату – «розкольниками» (Путін при цьому, за її словами, є «захисником православ’я»).

Під час Революції Гідності вона захищала режим Януковича, під прикриттям МВС влаштовувала провокації біля барикад Євромайдану. Досі наполягає на нібито невинуватості бійців «Беркута» та їхній непричетності до масових розстрілів цивільних осіб у середмісті Києва.

Шилова виступає проти західної цивілізації, демократії та християнства, вважаючи, що майбутнє – за неопоганством, диктатурою путінського стилю й Росією.

Після 2014 року Шилова мешкала Москві. Часто виступала на російських державних телеканалах (зокрема, на «Першому»), де звинувачувала «хунту» у «вбивствах немовлят».

2015 року на місцевих виборах Шилова балотувалася на посаду міського голови Новомосковська, але програла. У січні 2016 року влаштувала сепаратистський форум в Одесі. Пізніше намагалася балотуватися на пост мера Кривого Рогу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ