На Львівщині завершилися міжнародні військові навчання
На Львівщині завершилися міжнародні військові навчання

31 липня на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ (Яворівський військовий полігон у Львівській області) завершилися українсько-американські командно-штабні навчання із залученням військ «Репід Трайдент-2015», повідомляє Newsru.ua.

Офіційна церемонія закриття навчань відбулася на території військового містечка «Центральне». Під звуки гімнів України та Сполучених Штатів Америки були спущені прапори обох країн. Співкерівники навчань нагородили представників українських та іноземних підрозділів цінними подарунками та грамотами.

Співкерівник навчань з української сторони полковник Олександр Сивак зазначив, що навчання були корисними для всіх військових контингентів. Він також заявив, що вражений досягнутим рівнем взаємосумісності та злагодженості багатонаціональних штабів та підрозділів.

Нагадаємо, навчання понад 1800 військовослужбовців з 18 країн світу розпочалися 20 липня. Найбільша група – українська, яка складалася з близько 800 офіцерів та курсантів Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, Військової академії з Одеси, Морської піхоти України та Національної гвардії України. Додамо, з 20 квітня на Яворівському полігоні проходять спільні українсько-американські навчання, що триватимуть півроку. За цей час американські фахівці планують підготувати приблизно 900 військовослужбовців Національної гвардії, спецпідрозділів та військових частин.

Читайте: США планують тренувати українську армію та спецпризначенців

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ