Акція з блокування вантажних автомобілів з російськими номерами
На Волині активісти почали акцію з блокування в’їзду в Україну вантажних автомобілів з російськими номерами

Активісти Львівської та Волинської областей розпочали акцію з блокування в’їзду в Україну вантажних автомобілів з російськими номерами і товарами. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова громадської організації «Карпатська Січ» Тарас Деяк.

«Побратими об’єднані вже перекривають Львів та Волинь (перекритий виїзд з Білорусі). Вимоги ті самі. Плюс пропозиція обмінювати російські вантажівки на військовополонених», – наголошує Деяк.

За його даними, вночі на Нижніх Воротах розвернули близько десятка вантажівок із номерними знаками РФ, зранку – ще дві.

Були спроби прориву, але на «другій черзі оборони» транспортні засоби зупинялися.

У Волинській області імпровізований блокпост розташовано в районі села Гірники траси Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече.

«Почали о 8:00, як і обіцяли! Як результат завернули чотири авто та зловили одного «фаната» з георгієвською лентою, який проїхав через всю Украіну», – повідомляють у соцмережах активісти.

Деяк додає, що активісти отримали підтримку Добровольчого українського корпусу (ДУК) «Правий сектор» («ПС»).

«По Львову 2-га Резервна сотня ДУК «ПС» Львівщини з початку нашої акції скоординувала з нами дії, має завдання і працює (частина в нас, частина в них), побратими об’єднані в Рівному та на Волині ще від учора в курсі теми і так само працюють по одній організованості з нами. «ПС» на Закарпатті узяв на себе Яблунівський перевал, по іншим (перевалам, – ред.) – стоять наші люди, все під контролем», – конкретизує він.

Нагадаємо, днями Польща заявила про заборону в”їзду в свою державу російським фурам, відтак вони активно користуються кордоном між Україною, Словаччиною та Угорщиною на Закарпатті.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок закликав українську владу припинити демагогію та негайно заборонити транзит російських фур територією України. У прес-службі політсили додали, що «свободівці» Закарпаття, Волині, Буковини, Львівщині та Прикарпаття вже долучилися до громадської блокади російських фур, і ця акція має поширитися на всі українські прикордонні області.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ