Воргол – всесвітньовідомий митець українського походження, один із засновників поп-арту
Воргол – всесвітньовідомий митець українського походження, один із засновників поп-арту

Площу Жовтневу в селі Минай Ужгородського району буде перейменовано на честь Енді Воргола. Відповідне розпорядження підписав голова Закарпатської області Геннадій Москаль. Про це повідомляє його прес-служба.

У повідомленні додається, що Воргол (Andy Warhol) – всесвітньовідомий митець українського походження, один із засновників поп-арту.

Також згідно з документом, вулицю Жовтневу в селі Ракошине Мукачівського району перейменовано на вулицю Едмунда Еґана – відомого угорського  економіста, який зробив величезний внесок у розвиток сільського господарства на Закарпатті. Вулицю Калініна у селі Лопухів Тячівського району перейменують на честь Павла Бедзіра – видатного закарпатського художника.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше Москаль перейменував вулицю Леніна у закарпатському селі Калини на вулицю Джона Леннона. Однак пізніше місцеві мешканці відмовилися від цього і назвали вулицю Слов’янською. Втім сам Москаль наполягає, що селяни такого рішення не ухвалювали і вулиця таки називатиметься на честь Леннона.

Читайте: Вулиці на Закарпатті назвуть на честь героїв АТО

БЕЗ КОМЕНТАРІВ