Розвідник «Правого Сектора» папався міліції
Розвідник «Правого Сектора» папався міліції

Правоохоронці затримали одного з бійців «Правого сектора», який, ймовірно, переховувався в лісі. Про це УНН повідомляє з посиланням на власні джерела.

Згідно з повідомленням, бійця затримали, коли він намагався провести розвідку. Він спробував  на мотоциклі проїхати блокпост на дорозі з Мукачевого у напрямку Львів-Київ поблизу того місця, де був обстріляний міліційний автомобіль.

«Цей боєць спустився з гір та намагався розвідати ситуацію. Наразі його допитує міліція. Розвідник заклеїв символіку організації на мотоциклі, щоб не привертати увагу», – повідомило джерело.

Як передавав Інформаційний Акцент, 11 липня внаслідок конфлікту бійців 1-го запасного батальйону «Добровольчого українського корпусу» (ДУК) «Правого сектора» з охороною народного депутата, екс-«регіонала» Михайла Ланьо («Воля народу») в Мукачевому Закарпатської області відбулася стрілянина.

За даними МВС, під час конфлікту в Мукачевому першими зброю на ураження застосували саме бійці «Правого сектора». А в «ПС» висувають на адресу силовиків аналогічні звинувачення. Президент України Петро Порошенко виніс події в Мукачевому на обговорення Воєнного кабінету РНБОУ, засідання якого відбулося 13 липня.

Причиною збройного зіткнення між «Правим сектором» та представниками депутата Верховної Ради Михайла Ланьо всі сторони конфлікту називають спроби перерозподілити контрабандні потоки на Закарпатті.

Нагадаємо, 14 липня правоохоронці розпочали операцію із затримання, оскільки увімкнений телефон видав схованку бійців «Правого сектора» в лісі.

Читайте: Рада сформувала спецгрупу для розслідування подій у Мукачевому

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ