Через свята на київських дорогах нова година пік1
Через свята на київських дорогах нова година пік

Наближення свят внесло корективи у завантаженість автомобільних шляхів столиці. Незважаючи на досить хорошу погоду, зафіксовано передноворічне зростання заторів на дорогах Києва, передає ICTV.

«Наближення свят вносить корективи у звичну поведінку київських водіїв. В останні дні грудня виросла завантаженість міських доріг в обідній час – ситуація, нетипова для буднів. Все більше автомобілістів дозволяють собі раніше піти з роботи, при цьому вони не поспішають додому, а їздять за подарунками. Крім того, на дорогах стало набагато більше кур’єрів, які розвозять передноворічні покупки і подарунки», – розповів експерт Дмитро Мельник.

Пікова завантаженість автошляхів у Києві змістилася з вечора на період з 14:00 до 16:00. Якщо зазвичай в цей час ситуація на дорогах оцінюється у 2-3 бали за шкалою Яндекс.Пробок, то зараз завантаженість вулиць доходить до 6, а іноді й до 7 балів. При цьому в ранковий час пік (8:30-9:30) суттєвих заторів вже не спостерігається.

Описана тенденція, найімовірніше, збережеться до Нового року. Але якщо погода зіпсується – станеться снігопад, а на дорогах буде ожеледиця – ситуація може значно ускладнитися.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ