НАБУ
Вивчатимуть пояснення всіх фігурантів – окрім Лещенка, це його дівчина та власниця «Укрправди»

Чи є корупційна складова у купівлі квартири нардепом Сергієм Лещенком перевірить НАБУ до кінця наступного тижня. Про це заявив директор НАБУ Артем Ситник, передає ТСН.

Він зауважив, що факти перевіряються, а від нардепа, окрім усних пояснень, чекають відповідних документів.

«Наступний тиждень – ми дуже щільно приділимо увагу. І, думаю, до кінця тижня дамо результати перевірки, якщо будуть всі документи, якщо всі особи дадуть пояснення», – повідомив директор НАБУ.

Ситник також повідомив, що вивчатимуть пояснення всіх фігурантів – окрім Лещенка, це і його дівчина Анастасія Топольська та власниця «Укрправди» Олена Притула. Однак у першу чергу зважатимуть на надані документи.

За результатами перевірки буде вирішено – чи вносити справу у реєстр та чи розслідувати далі. Голова НАБУ зауважив, що квартири щодня продаються тисячами, але саме ця покупка чомусь привернула підвищену увагу.

Як запевнив Ситник, оскільки у суспільства є запит на вивчення цього питання, бюро зацікавлене якнайшвидше надати дані перевірки.

Нагадаємо, народний депутат від Блоку Петра Порошенка Сергій Лещенко придбав квартиру вартістю 7,5 мільйонів гривень. Про це повідомив журналіст Андрій Дзиндзя на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Читайте: Лещенко виправдовується: ЗМІ оприлюдинили неповну декларацію

БЕЗ КОМЕНТАРІВ