Віктор Трепак передав до НАБУ документи «чорної бухгалтерії» Партії регіонів
До НАБУ передали документи щодо «чорної бухгалтерії» Партії регіонів

Національне антикорупційне бюро України розпочало розслідування за заявою екс-першого заступника голови СБУ Віктора Трепака щодо «чорної бухгалтерії» Партії регіонів. Про це повідомляє НАБУ.

«30 травня відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені детективами Бюро за попередньою правовою кваліфікацією за ч.4 ст.369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі). Водночас необхідно зазначити, що публічна заява колишнього першого заступника голови СБУ В.Трепака позбавила Бюро певних оперативних можливостей. Також викликає подив той факт, що про відповідну заяву та наявні у нього документи Трепак повідомив ЗМІ ще до звернення в НАБУ», – йдеться в повідомленні.

У НАБУ заявили, що зайва публічність може зашкодити викриттю корупційних правопорушень та притягненню винних до відповідальності.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак передав до Національного антикорупційного бюро України документи «чорної бухгалтерії» Партії регіонів. Він заявив, що ці документи підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівкових коштів низці колишніх та нинішніх високопосадовців.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ