zalishhuk
Бюро знайшло лише деякі неточності в декларації Заліщук

Управління аналітики та обробки інформації Національного антикорупційного бюро не знайшло корупційної складової у купівлі квартири народним депутатом від «Демальянсу» Світланою Заліщук. Водночас, там вказали на деякі неточності у декларації. Про це інформує прес-служба НАБУ.

Доходи Заліщук, за даними ДФС, у період за 2011-2014 роки включно сукупно склали 922 848 гривень. Квартиру у місті Києві вона придбала у 2014 році до моменту обрання народним депутатом разом зі своїм цивільним чоловіком – очільником офісу Ради Європи в Україні Мортеном Енберґом.

Також до цього часу Заліщук не працювала на посадах державного службовця. Кошти в сумі 36 тис. дол. США надала сама народна депутатка, решта вартості квартири – сплачена коштом її цивільного чоловіка.

Зазначається, що під час аналізу даних про фінансово-майновий стан Заліщук НАБУ виявило певні неточності: «По-перше, народний депутат вказала придбану у 2014 році квартиру у декларації за 2013 рік. По-друге, цивільного чоловіка Заліщук вказала в декларації лише за 2015 рік».

«З огляду на викладене, НАБУ не вбачає підстав для порушення кримінального провадження через відсутність даних про можливі корупційні джерела отримання коштів для придбання житла», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, ЗМІ з’ясували, що депутат від «Блоку Петра Порошенка» Світлана Заліщук має у власності квартиру, яка коштує майже півмільйона доларів. Згодом журналісти підрахували, що парламентарій робить в новопридбаній квартирі ремонт за 100 тисяч доларів.

Раніше, 6 вересня, стало відомо, що народний депутат від Блоку Петра Порошенка Сергій Лещенко придбав квартиру площею 192 кв. м. у новобудові в середмісті Києва вартістю 7,5 мільйонів гривень.

Читайте: Найєм обіцяє переписати незареєстроване майно на того, хто його знайде

БЕЗ КОМЕНТАРІВ