Українська гумдопомога на Донбас заблокована
Українська гумдопомога на Донбас заблокована

Надходження української гуманітарної допомоги на Донбас є заблокованим. Про це заявила народний депутат фракції «Блок Петра Порошенка», уповноважений Президента з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко, повідомляє «Радіо Свобода».

«Щодо гуманітарних місій, то шкода, що жителі окупованих територій, які потерпають від гуманітарної катастрофи і скаржаться на відсутність ліків і харчів, не чують позицію так званих представників «ЛНР/ДНР», які заявляють буквально таке: нам вистачає російських «гумконвоїв», а українські подачки нам не потрібні… Власне, це добре характеризує справжній стан речей: мародерів, які захопили в заручники Донбас, все цілком влаштовує, і проблеми простих людей їх мало цікавлять», – заявила Геращенко.

Крім того, вона додала, що на зустрічі знову порушували питання російських «гуманітарних конвоїв». «У сотий раз порушили питання так званих «гумконвоїв» з РФ, які вже 34 рази вдерлися на українську територію… До речі, в останньому ОБСЄ зафіксували прапори та літературу так званої «Новоросії»… Від таких подачок бандити не відмовляються», – зазначила Геращенко.

Нагадаємо, 30 липня з Росії на Донбас прибув вже 34-й за рахунком «гумконвой».

Як неодноразово відзначали представники української влади та спецслужб, під виглядом «гуманітарних конвоїв» командування РФ доставляє російським солдатам і найманцям паливно-мастильні матеріали, нову техніку, а також озброєння і боєприпаси, а вивозить тіла загиблих в бойових зіткненнях, а також унікальне виробниче обладнання із захоплених районів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ