АТО
Збройні сили України повністю забезпечені зимовим одягом, повідомив Федічев

Військовий одяг, що надається підрозділам ЗСУ Міністерством оборони, є доволі низької якості. Про це 14 жовтня розповів координатор ГІ «Повернись живим» Віталій Дейнега, передає 5 канал.

«Міністерство оборони (я в цьому переконаний, тому що перевірив кілька разів) дійсно забезпечить усіх зимовою формою. Берці зимові більш-менш непогані, форма – не годиться нікуди. Мінус 10 – і вже в ній буде холодно, а якщо це снайпер або розвідник, тобто людина, яка має лежати, – це край. Я знаю дуже багато військових, які жодного дня за рік в АТО не носили української форми, тому що вона дуже низької якості й вона лишилася низької якості, на жаль, не зважаючи на те, що нам кажуть Міноборони», – пояснив він.

Волонтер переконаний, що одягати на зиму українських військовослужбовців будуть їхні родичі та небайдужі громадяни: «Насправді щодо зими – тут усі сподівання на людей, на родичів самих військових, які будуть допомагати, і на людей, які будуть якось через волонтерів допомагати тим чи іншим частинам».

Дейнега також підкреслив: «Просто шкода, що багато волонтерських організацій зараз закриваються, тому що дуже впали надходження і війни теж, наче, нема, а зима є, і 72 тисячі людей будуть стояти в зоні АТО».

У свою чергу, директор Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України Валентин Федічев сказав, що Збройні сили України повністю забезпечені зимовим одягом. «Сьогодні Збройні сили України, Національна гвардія за чисельністю, за оснащенням зовсім інші. І забезпечення їх теж зовсім інше. Бо завдяки зусиллям українського народу, який надав на оборону величезні кошти, не зважаючи на кризу, Збройні сили України забезпечені всім необхідним. Більш того, наближається зима, і ми вперше в Збройних силах України маємо зимовий одяг на 100% особового складу», – зазначив він. За його словами, цього року не виникне проблем, з якими зіштовхнулися військовослужбовці в 2014 році.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, за словами Президента України Петра Порошенка, у бюджеті на 2016 рік буде передбачено збільшення зарплат військовослужбовцям.

Інформаційний Акцент

  • А куда же такие деньжищи подевали, из дешовки шъют пацанам? Бля за эти вещи пора расстрел вводить. Ворье штабное, ворье в правительстве ,везде одно ворье.