СБУ звинуватила Росію у викраденні Савченко
Савченко залишили під арештом ще на півроку

Суд міста Донецьк Ростовської області (РФ) задовольнив клопотання російської прокуратури і залишив народного депутата України Надію Савченко під вартою ще на 6 місяців. Про це написав адвокат української льотчиці Марк Фейгін у Twitter.

Раніше Фейгін повідомив, що захист наполягає на зміні запобіжного заходу на будь-який, не пов`язаний з триманням під вартою. «Сторона захисту наполягає на зміні запобіжного заходу на будь-який, не пов`язаний з триманням під вартою, зокрема, й під консульські гарантії», – зазначив адвокат.При цьому він посилається на статус Савченко як делегата ПАРЄ, яка користується імунітетом, який перешкоджає продовженню терміну тримання під вартою.

До слова, до суду прибули семеро представників країн Євросоюзу і Сполучених Штатів. «Мета нашого візиту – спостерігати за перебігом судового процесу», – сказав журналістам один з представників групи іноземних спостерігачів. Він зазначив, що у складі групи – представники Швеції, Нідерландів, Великобританії та Сполучених Штатів Америки. Представник цієї групи пояснив, що спостерігачі не мають наміру бути учасниками судового процесу.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, ув’язнену в Росії українську льотчицю Надію Савченко, вбитого російського опозиціонера Боріса Нємцова та екс-співробітника Агентства національної безпеки США Едварда Сноудена номінували на премію імені Сахарова 2015 року.

Читайте: Адвокат Савченко опублікував докладне відео з доказами її невинуватості

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ