Швеція побудує супертихі підводні човни
Швеція побудує супертихі підводні човни

Шведська компанія Saab почала будівництво нового підводного човна типу А26. Будівництво розпочалось ще 4 вересня, втім, повідомила про це компанія лише зараз. Підводний човен будується на верфі у місті Блекінге. Згідно з графіком, новий корабель передадуть Міністерству оборони Швеції у 2022 році, повідомляє Європейська правда.

Субмарини А26 отримають гібридний силовий агрегат, який складається з дизель-електричного двигуна і повітряно-незалежного двигуна Стірлінга, що робить підводний човен дуже тихим, тож, його практично неможливо виявити.

Окрім традиційних мін і торпед на субмарині також можна буде розмістити ракети. Крім того, новий підводний човен зможе запускати, як підводні апарати під керуванням людей, так і безпілотні підводні апарати. Завдяки цьому човен зможе вести розвідку.

Міністерство оборони Швеції і компанія Saab підписали контракт на будівництво двох нових підводних човнів типу А26 у червні. Дві нові субмарини для ВМС Швеції загалом обійдуться в 7,6 млрд крон (близько 919 млн доларів).

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Швеції дошкуляють російські підводні човни, тож, країна підішла до розв’язання проблеми креативно – російські субмарини «відлякують» пропагандою гомосексуалізму.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ