Париж теракт
Париж терактКількість загиблих від терактів у Парижі 13 листопада зросла до 130 людей

Кількість загиблих від терактів у Парижі 13 листопада зросла до 130 людей. Про це заявив Прем’єр-міністр Франції Мануель Вальс, повідомляє Європейська правда з посиланням на Le Figaro.

«Терористи безжально вбили 130 людей», – сказав він, представляючи в Сенаті закон щодо надзвичайного стану. В оточенні голови французького уряду також підтвердили, що кількість загиблих у терактах зросла до 130 людей.

Раніше повідомлялося, що 13 листопада внаслідок серії терактів у Парижі загинули 132 людини, ще близько 400 осіб постраждали. Відповідальність за теракти взяло на себе терористичне угруповання «Ісламська держава». За даними французької влади, в серії терактів брали участь вісім злочинців. Шестеро смертників підірвали себе, ще одного терориста застрелила поліція. Восьмого паризького терориста шукають у кількох країнах Європи. Внаслідок терактів загинули громадяни 11 країн, ще дві країни заявили про своїх поранених. Українців серед жертв не було. Після серії терористичних атак у Парижі президент Франції Франсуа Олланд своїм указом оголосив у країні надзвичайний стан. Незабаром його можуть продовжити на три місяці.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, терористичне угрупування «Ісламська держава» в своєму новому відео погрожує вдарити по Білому дому, а також влаштувати нові теракти у Франції.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ