У Відні тривають тристоронні газові переговори
У Відні тривають тристоронні газові переговори

«Нафтогаз України» вимагає від Росії записати всі тимчасові домовленості щодо вартості та умов постачання газу щонайменше до кінця першого кварталу 2016 року в окремому протоколі, повідомляє ТСН.

Наголошується, що документ мають підписати на рівні міністерств енергетики України, РФ і представника Європейської Комісії, який має забезпечити відповідальне виконання досягнутих домовленостей всіма сторонами процесу.

«Рішення, яке дозволить забезпечити надійність постачань російського газу в Україну і ЄС до завершення судових розглядів між сторонами в Стокгольмі, повинне зафіксувати тимчасові домовленості з усіх ключових питань, за якими у сторін є розбіжності. Крім того, Україна наполягає на підписанні такого рішення у вигляді тристороннього протоколу. «Нафтогаз» і ВАТ «Газпром» також повинні підписати доповнення до договору на постачання газу, в якому будуть відображені домовленості, зафіксовані на високому рівні», – йдеться в повідомленні.

У «Нафтогазі» нагадали, що «саме за таким принципом був побудований «зимовий пакет», підписаний у Брюсселі наприкінці жовтня 2014 року. Тим часом Росія навідріз відмовляється обговорювати ціну газу для України, бо вже сама ухвалила рішення.

Нагадаємо, у Відні стартували тристоронні газові переговори України, Росії та Єврокомісії.

Читайте також: «Газпром» нарешті визначився з цінами на блакитне паливо для України.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ