У Чехії загорівся нафтопереробний завод
У Чехії загорівся нафтопереробний завод

У чеському місті Литвинов вибухнув нафтопереробний завод Unipetrol. Про це  інформують Ceske Noviny.

«Пожежники заявили про третю ступінь пожежної небезпеки, відзначаючи, що вибухнув пропілен», – ідеться в повідомленні. Аварійна служба підтвердила, що постраждали четверо пожежників. Один працівник заводу наразі вважається зниклим.

Поліція повідомила, що були евакуйовані всі працівники заводу, де сталася пожежа. Рух на залізниці та автошляху I/27 Литвинов – Міст зупинено. Прес-секретар Unipetrol Мікулаш Дуда запевнив, що ситуація на заводі є під контролем.

Як повідомляють чеські ЗМІ, о 9:00 ранку на заводі прогриміли два вибухи і почалася пожежа. Вогонь на хімзаводі посилюється, існує велика загроза ще одного вибуху. До місця гасіння стягнуті всі пожежні розрахунки Устецького краю. Можливою причиною інциденту стала несправність системи охолодження.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у червні виникла пожежа на нафтобазі біля Василькова. За останніми даними МОЗ, внаслідок НП загинули п’ятеро і постраждали 15 осіб. 16 червня Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк доручив подати цивільний позов до власників компанії «БРСМ-Нафта» на відшкодування державі збитків у розмірі близько 50 мільйонів гривень, витрачених на гасіння пожежі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ